| Iftimie_Dana_Madalina_1990 a întrebat:

Am intalnit un baiat din zodia scorpion. Imi dadea impresia ca chiar ma place. Se aseza langa mine, se uita in ochii mei cand vorbeam cu el. Si chiar imi dadea importanta. Pana a plecat( a venit doar in vacanta de vara).Am incercat sa vb cu el pe mess si i-am dat like la toate pozele de pe Facebook dar nici un raspuns. Nu inteleg nimic. Ma place sau nu?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, probabil te-a placut si i-a trecut sau pur si simplu s-a `jucat` putin cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Scorpionii sunt foarte afemeiati!
Interesul lor este sa obtina sex si atat!
Daca a vazut ca nu-i iese nimic, din relatia cu tine, normal ca nu te-a mai cautat, nefiind interesat sa mai piarda timpul cu tine, ci cu alta, unde ar putea sa-i pice ceva!

| Violleta2022 a răspuns:

Stai ma, ca acum am vazut, tu esti copila mica, 10-12 ani maxim, nu-i asa?
Deci, ce interes sa aiba baiatul ala intr-o fetita?
Mai ai rabdare, sa mai treaca vreo 4-5 ani si atunci sa vii s ane pui intrebarea asta!

Nu esti tu fetita de aici?
https://www.facebook.com/danamadalina.iftimie

| cristimihailov a răspuns:

Erai in teste.
Alta a iesit mai bine.

Sau nu are acces la net?

De ce nu-l suni?

| BlackRose03 a răspuns:

Daca te placea ar fi incercat sa ia legatura cu tine. Dadea impresia ca simte ceva, dar uneori lucrurile nu sunt ceea ce par a fi, mai ales cand e vorba de sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza zodia.
Poate te-a placut pe moment, sau doar a incercat sa fie prietenos. Poate este o fire mai prietenoasa.
Eu cred ca a fost doar atractie fizica, nimic mai mult.
Dar intrebare este, tu il placi?

| Alicezzz a răspuns:

Daca te place si isi doreste o relatie cu tine te va cauta sigur! Daca nu... nu a fost sa fie.
Daca ii lasi un mesaj ai grija sa nu creada ca esti in limba dupå el!

| IonelaMacovei a răspuns:

Poate te-a placut atunci, cand a plecat s-a schimbat totul, te-a uitat!

| DenisaAnon a răspuns:

Nu conteaza prea tare zodia.Probabil te place, un baiat nu da atentie oricui. Daca el nu ti-a raspuns la mesaje probabil a gasit alta persoana mai aproape care sa-l intereseze. Daca este departe de tine si o sa va vedeti rar nu il astepta.

| Dora75 a răspuns:

Nu vreau sa iti dau o veste proasta, dar este foarte clar ca nu mai rine la tine. Poate ca in vara te placea, dar probabil a intalnit alta fata. Pe scurt, el a trecut peste tine, iar tu trebuie sa faci la fel. Cu siguranta mai sunt si alti baieti.