| diana_2342 a întrebat:

Am jucat un joc acum ceva vreme si nu-mi mai aduc aminte cum ii spune. erau o familie si trebuia sa faci diferite treburi, sa pui tapet si ce mai cerea. Jocul mi se pare ca era in romana. Iar "mama" era un catelhee hee nu stiu daca imi puteti spune.

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Stiu jocul! 4 leaf clover, da sunt mai multe variante! daca vrei cu adevarat sa te joci cauta-le pe toate! asculta ca asta ii jocul si eu m-am jucat! nu mai tin minte, era ziua cuiva si trebuia sa pui tapet pe perete, sa faci tort! si erau mai multe! era cu un porc, un caine, o pisica si woody[nu ciocanitoarea]cam att, sper sa iti gasesti jocul! pa pa,*funda?

2 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

The Sims happy vezi ca The Sims 1 si 2 + diverse adaugari.

| diana_2342 explică:

App sti de unde pot lua jocul? pe net imi da numa ceva sa gasesc trifoi cu 4 foi. nu'mi amintesc sa fi fost aasa.