| Ode34 a întrebat:

Am lipsit in decembrie o zi si marti,inainte de Craciun,a fost ultima zi in care am mers la scoala. Diriga mi-a zis sa aduc miercuri acea motivare dar eu am mers acasa si i-am dat-o unei fete care nu a mai gasit-o si doar azi am intrebat-o de motivare, pana acum crezand ca i-a dat-o rolling on the floor
Mai e valabila acea motivare daca i-o duc luni? Sunt totusi 7 absente nemotivate si mai am una.
Ofer funda!
p.s :scuze categoria

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Depinde de diriga ta daca e de treaba se risca daca nu, nu.

| bobbyG a răspuns:

Depinde si de diriginte, du-i hartia daca ti le motiveaza bine daca nu iarasi bine... Nu cred ca mori de la 8 absente

| ardnaxela123strawberry a răspuns:

Draga mea, am patit si eu ceva de genul, doar ca eu am intarziat o saptamana si diriginta a facut scandal. Daca o dadeam mai tarziu, logic ca nu mi-o mai motiva. Raspuns final: e deja prea tarziu, sorry! sad