| sunthotrau a întrebat:

Am luat 4 in simulare la mate si acum vreau sa ma omor sunt distrusa imi tai venele si ma sinucid dupa

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Exista motive mult mai intemeiate pentru care sa iti iei viata, nu o nota banala de la o simulare care nici nu se trece in catalog, dar chiar si atunci este o decizie extrem de proasta pe care e posibil sa o regreti pentru eternitate.Mai ai timp sa inveti astfel incat sa iei macar un 7, asta daca intr-adevar vrei. Daca nu vrei si alegi calea usoara, niste straini de pe internet nu au cum sa te opreasca. Sper totusi sa te opreasca parintii la timp.

| darrio2007 a răspuns:

Lasă vrăjeala.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa pui mana serios sa inveti, in loc sa bati campi aiurea.