| sunthotrau a întrebat:

Am luat 4 in simulare la mate si acum vreau sa ma omor sunt distrusa imi tai venele si ma sinucid dupa

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasă vrăjeala.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa pui mana serios sa inveti, in loc sa bati campi aiurea.

| dullcat a răspuns:

Exista motive mult mai intemeiate pentru care sa iti iei viata, nu o nota banala de la o simulare care nici nu se trece in catalog, dar chiar si atunci este o decizie extrem de proasta pe care e posibil sa o regreti pentru eternitate.Mai ai timp sa inveti astfel incat sa iei macar un 7, asta daca intr-adevar vrei. Daca nu vrei si alegi calea usoara, niste straini de pe internet nu au cum sa te opreasca. Sper totusi sa te opreasca parintii la timp.

Răspuns utilizator avertizat