| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Am nevoie de ceva sfaturi.Prietenul meu...fostul de fapt. mi-a zis azi ca vrea sa se desparta de mine o perioada pentru ca a luat 3 la mate in teza si ca viata lui e cam zbuciumata dar eu sunt distrusa a zis ca dupa ce stam o perioada separati o sa fim din nou impreuna dar mie imi vine sa ma omor adica era baiatul la care am tinut cel mai mult si pe care l`am iubit cu adevarat si inca il mai iubesc ce ma fac? cum am mai zis imi vine sa ma omor va rog ajutat`ma cu ceva sfaturi

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

E dobitochee hee. N-a gasit alta persoana pe cine sa dea vinawinking.
Baieti sunt la fiecare pas! Asa e la inceput, e normal sa treci prin astfel de situatii, pana la urma te vei obisnui. Cel mai bine este sa nu-ti dai sperante inutile.Incearca sa-ti gasesti un alt baiat de care sa-ti placa, desi acum ti se pare imposibil, ai sa vezi ca peste ceva timp va trece.Nimeni nu merita sa-ti iei viata pentru el/ea.
Pe viitor incearca sa nu mai pui suflet in relatiile pe care le ai.Sunt sigura ca eu daca puneam suflet in relatia care tocmai s-a terminat aseara eram terminata ca bateria lu unchi'miulaughing.

Bafta.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Scuza`ma.pentru ca a luat 3 in teza vrea sa se desparta de tine? straight face asta da motiv oh go on
Ar trebui tu sa fii cea mai matura in momentu asta si ar trebui sa vorbesti cu el si sa-i explici ca asta nu`i motiv de despartire si fii alaturi de el pentru ca sigur are nevoie de tine!winking si de ce are viata zbuciumata?
Ar trebui sa fii alaturi de el ca...sinceri sa fim si lui ii este greu tocmai de aia trebuie sa fii langa el happy are si el momentele lui si nu stie ce sa mai faca sa-i fie bine happy
Si stii impacarea e cea mai dulce love struck
Bafta! kiss

| aleksy a răspuns:

Propune-i sa invatati impreuna,,,,

nu stiu c s zic,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zici ca treci printr-o etapa grea s-ar putea ca sa aiba pe alta si sa gaseasca un pretext pentru a se desparte de tine in fine lasa-l o saptamana impace si daca zice ceva ce nu-ti cade bine atunci lasa-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu iceman! ca asa fac baietii!