| Aenoenienanonim a întrebat:

Am luat azi ban pe un cont la wow, si vreau sa imi schimb Ip-ul ca sa pot sa joc din nou, dar am wirller router, ip static, si windows vista, niste sfaturi cum pot schimba ip-ul.

3 răspunsuri:
| cristy_4404 a răspuns:

Pai nu-l poti schimba decat daca iti creezi alt cont sorry. Dar asteapta pana expira timpul si ai sa poti juca iar nu ar trebui sa iti faci prea multe griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ip static nu poti face nimic. Totusi de la ce firma ai net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ip static nu poti face nimic. Totusi de la ce firma ai net?