| HoneyCocaine a întrebat:

Am luat azi un mini mp3 player şi l-am pus la încărcat de vreo 3-4 ore.. Ar fi trebuit ca atunci când e încărcat să apară o lumină specifică într-un colţ... nu ştiu cum să explic exact.. Well, credeţi că e stricat sau că ar trebui să-l mai las la încărcat?
Merci.

Răspuns Câştigător
| Ioana a răspuns:

In primul rand trebuia sa-l verifici cand l-ai cumparat si trebuia sa intrebia acolo cat trebuie tinut. Si eu am un mp3 de vreo 4 ani si inca merge foarte bine si eu tin minte k l-am tinut 12 ore la incarcat... NU CRED CA E STICAT

| HoneyCocaine explică (pentru Ioana):

Mmm, okei. mersii. :*

| Ioana a răspuns (pentru HoneyCocaine):

Cu placere... Funda?

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Mai asteapta putin, daca tot nu se aprinde e stricat.