| danutztheviper a întrebat:

Am luat fifa. db cu transferurile din 2011 pentru fifa 07 si merge, dar in timp ce joc, daca fac vreo schimbare imi iese din joc, da eroare, si daca scot fisierul ala cu fifa. db merge sa fac schimbari cand joc da nu mai am transferurile noi.Cum sa fac sa nu mai imi iasa din joc cand fac schimbari in timpul unui meci daca am fifa. db in fifa 07? va rog raspundeti-mi

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum le iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia pentru fifa 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbesti cu altcineva ca eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun fisierul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei in gura si apoi merewinking

| andreiutzuandrei_8739 a răspuns:

Sa stii ca nu e bun fisieru pe care il ai tongue

| plesan2992 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=BB5CCN4E
asta e patch care merge la sigur e joc si in retea cu el

| plesan2992 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/49RTLK7F9L4N/fifa-db.html cel mai bun patch fifa transferuri august