| BeInnocent a întrebat:

Am luat nota mica in test la mate si profesoara imi mai da o sansa maine sa iau un 10. Problema e ca o sa am foarte mari emotii ca sa nu ma fac de ras.Ce sa faac?

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Sper ca ti-ai pregatit portofelu'laughing

| Karlitta a răspuns:

Invata...

| AlleSiAtat a răspuns:

Deci,in primul rand: nu te stresa! oh go on Nu te gandi la ziua de maine. SI FOARTE IMPORTANT! NU AVEA GANDURI GEN :,,E prea greu,nu voi stii.'' sau,,Dar daca nu voi stii? Toti vor rade, nu, nu, nu! Trebuie sa stiu da`nu stiu! :S ''.
Stai chill, invata foarte bine din ce stii ca te asculta...si ceea ce zic mereu: GANDESTE POZITIV! ADICA, CE E DACA N-AI STIUT? NU-TI POATE SCADEA MEDIA, DECI NU PREA CONTEAZA.winking Gandeste-te ca vei stii, si totul va fi bine! Si nu uita, invata! laughing