| Clamidia a întrebat:

Am luat și eu gripa și de 3 zile stau in casa, doctorul a spus sa stau o săptămâna. Nu mai pot, vreau afara. Îmi e dor de prieteni. Am pierdut și ziua bff ului. Ce sa fac sa nu ma plictisesc in casa? Simt ca mor

1 răspuns:
| lovelyunicorn48 a răspuns:

Citește o carte, joaca-te cu familia jocuri de societate, uita-te la televizor, scrie o poveste, uita-te la poze vechi și vorbește la telefon cu prietenii tai. nu iesi din casa pentru ca vei face mai rau