| Hrapov_Vladislav_2000 a întrebat:

TPU! Nu stiu cum sa explic dar de multe ori vreau sa ies cu prietenii afara sa ne primblam (dar aceasta se inampla o data in saptamana deoarece prietenul meu traieste departe si cu alti prieteni este plictisitor si oricum ei nu ies pe afara) m-am saturat sa stau in casa vreau sa ies undeva in oras. Ce sa fac ca sa nu-mi fie trist.Ieri am fost cu prietenul la bazin toata ziua si a fost vesel, dar oricum acum ma simt inca mai rau.Imi place sa fiu acolo unde e multa lume. Mor de plictiseala.

1 răspuns:
| OchiiCaprui a răspuns:

Vorbeste cu prieteni tai pe facebook/ mess, invitai la bazin, la un fotbal, la un tenis ceva, nu-i nici sanatos sa stai toata ziua incuiat in casa.