| Tania a întrebat:

Am luat un gel exfoliant zilnic de la elmiplant si o crema nivea soft.Credeti ca sunt bune aceste game de produse? Mai ales cea de la elmiplant?

2 răspunsuri:
| ellizza a răspuns:

De la nivea nu am folosit. Dar de la Elmiplant da si pot spune ca sunt niste produse destul de bune...dar stii cum e nimic nu e 100% natural. Daca vrei ceva de buna calitate eu te sfatuiesc sa iti comanzi pe internet ceva de la Beauty Balance, cum ar fi Sistemul Balancing. Mult succes!

| ellizza a răspuns:

Funda?