| diffus a întrebat:

Am luat un virus din ala de trimite tuturor celor din lista de mess mesaje cu linkuri.am reinstalat yahoo, dar tot trimite si devine enervant. ce pot face sa scap de el?

3 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

O sa scapii in cateva saptamanii am avut si eu si cam intr-o luna(cred) sau mai putin am scapat de elbig grin

| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa refaci windows-ul

| Alexandrup a răspuns:

In caz ca ai antivirus dai rescanare si o sa stearga toti virusii inclusiv asta de la yahoo.credema merge am patit-o si eu!
bafta! funda?