| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Am mai pus intrebarea aceasta acum vreo saptamana, dar vad ca nu s-a postat, deci am sa repet. Urmeaza sa-mi tin petrecerea de 14 ani, in vara, si nu prea am idei. Locuiesc la munte si as avea unde sa inchiriez o cabana, langa un lac, desprinsa de lume, cred ca ar fi frumos insa vreau sa am multi invitati. Baietii nu vor fi in numar mai mare ca fetele, dar vor fi si baieti, numarul de invitati nu va fi mai mare ca 25. Deci, credeti ca ar fi mai bine sa imi tin petrecerea la un restaurant, sau la cabana, sau unde? Ce activitati sa aiba loc, cum sa o organizez, va rog muuuuult help me! Chiar nu am idei.

1 răspuns:
| Oana_9612 a răspuns:

Poi...la cabana e mult mai ok. Parerea mea. Poi muzica sa fie.ce ai vrea sa organizezi? Consursurii cu premii?! Saut faze din astea cu o portocala tinuta de 2 parteneri, sau dai 3 cuvinte sa faca o declaratie de dragoste, depinde, xcum muzica conteaza maxim. happy Lma de acum. Bafta happy