| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

dau FUNDA si VOT la toate raspnsurile!

Please help me!

Urmeaza sa-mi tin petrecerea de 14 ani, in vara, si nu prea am idei. Baietii nu vor fi in numar mai mare ca fetele, dar vor fi si baieti, numarul de invitati nu va fi mai mare ca 25. Deci, unde credeti ca as putea sa mi-o tin? Intr-un restaurant, afara, in aer liber sau...chiar nu stiu si vreau sa fie cea mai tare petrecere pe care s-o fi tinut vreodata! Ce activitati sa aiba loc, cum sa o organizez? va rog muuuuult help me! Chiar nu am idei.

2 răspunsuri:
| Valientin a răspuns:

Pai la un aer liber la un gratar,, sau iti intrebi pretenele

| AnonimăăăNebunăăă a răspuns:

Parerea mea: Petrecere de 14 ani...pai...eu cred ca ar fi destul de frumos sa o faci la tine acasa sau in aer liber. Sa va uitati la un fil de comedie impreuna, fetele sa is faca unghiile, sa jucati fotbal (fete vs. baieti va fi f. amuzant), sa va machiati impreuna, sa va jucati adevar sau provocare, daca stati pana se intuneca sa luati niste cearceafuri albe si sa va jucati dea fantomele. Cam astea au fost ideile mele. happy Sper ca ti-am fost de folos! Funda? happy