| ANoNim_7814 a întrebat:

Am mai pus o intrebare dar nu am gasit niciun raspuns.happy
am nevoie de ajutor
vreau si eu sa le zic alor mei ca am prieten si nu stiu cum
adica am avut mai multi pana acum dar
nu au stiut de niciunu pentru ca nu am avut curaj sa le zic
ajutati-ma pls ca nu vreau sa afle de la altcinevastraight face
[dau fundita pls help me...thanks]

Răspuns Câştigător
| MilkshakeShake a răspuns:

pur si simplu le zici de exemplu eu am avut prieten si imi era oarecum ciudat sa zic imi era teama ca ma vor certa sau nu ma vor lasa sa am prieten thinking dar intr-o zi m-am hotarat sa le zic si am inceput cam asa :" mami, tati sa stiti ca am prieten" prima reactie a lor a fost O_o laughing dar dupa aceea au spus ca nu au treaba cu mine. sa am grija ce fac si mau intrebat cate ceva despre el. nu cred ca o sa te mamance daca le zici.

2 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Le zici"mama, tata, dupa cum stiti, eu am avut rezultate excelente, am ascultat intotdeauna de voi, am fost cuminte, nu v-am facut probleme, etc. si acum e timpul sa vi-l prezint pe prietenul meu:d" eu asa am facut:d

| deyna23 a răspuns:

Cred ca Lolita şi un pic de Annabel merita fundita si e super varianta ei de raspuns doar in cazut ca intradeva esti ascultatoare si inveti binehee hee