| Ðianna a întrebat:

Am mare nevoie de voi! peste 3 luni(in decembrie) voi implini 17 ani. ce sa fac de ziua mea? mama mi-a propus sa raman acasa si sa chem cativa amici, dar apartamentul meu nu e chiar cel mai incapator pentru 20 de persoane laughing iar sa ii invit undeva in oras nu vreau, adica unde va mai fi distractia? vreau sa ascult muzica mea, nu sa mergem intr-un club si sa-mi sparga timpanul muzica house. Voi ce parere aveti? ce ati face? sau ce faceti voi de ziua voastra?[in decembrie e groaznic de frig, deci nu prea putem sta mult pe-afara]Cred ca cea mai buna varianta e sa raman acasa.In ceea ce priveste distractia, ce sa fac sa incalzesc atmosfera? vreau pareri, ce jocuri amuzamte stiti? orice idee e binevenita happy

3 răspunsuri:
| Ðianna explică:

Nu dispun de prea multi bani, nu vreau sa fie ceva pompos.si in plus, nu locuiesc intr-o zona montana. happy mersi totusi de sfat love struck

| unwanted a răspuns:

Daca dispui de bani, cea mai buna solutie ar fi sa mergeti undeva la o cabana. Acolo nu va deranjeaza nimeni si puteti face cam ce vreti.

| CoSmInELVaGaBoND a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu unwanted funda?