| RegeleCornet a întrebat:

In decembrie voi implini varsta de 18 ani, si habar n am cum o sa mi organizez majoratul. Ma gandeam sa invit cativa prieteni apropiati si sa mergem intr-un club, unde o sa platesc consumatia. Este ok? In oras vreau doar sa ma distrez cu cativa prieteni, fara tort, doar bauturi, iar acasa cu familia, cu tort, etc. Cum pot organiza petrecerea la club, trebuie doar sa rezerv masa?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E destul de comun dar daca tu asa vrei, merge. Mai fain ar fi sa inchiriezi o cabana ceva undeva prin apropiere si sa mergeti acolo, va luati bautura si sunteti voi de voi si e mult mai fain decat in club.
Daca totusi ramane cu clubul, da, te duci sau suni acolo si rezervi o masa pentru cati sunteti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă nu vrei petrecere mare cu mulți invitați o masa în club e cea mai buna alegere

| Kerre a răspuns:

Daca nu o sa fiti multi atunci cred ca ar merge o masa intr-un club.

| Wheizii a răspuns:

Inchiriati de pe airbnb o camera cateva ore si cumperi tu bautura si mancare, unu aduce boxe, aduceti un ps sau ceva si dati drumu la distractie si vezi sa nu ajungi in coma alcoolica. Bafta frate sanatate, multi inainte.