| Addah a întrebat:

Am medie admitere 9, 70 deci pot intra la orice liceu vreau (din Bucuresti).
Ce-mi recomandati?
Vianu sau Sava?
Ce liceu e mai de gasca? big grin
Fundita ^.^

3 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Sava este prea strict. iti recomand lazar si magiaru in lazar eu super vin diferite vedete si tin discursuri multe activitati extrascolare e foarte frumos ti-l recomand cu drag big grin

| pisikutza a răspuns:

Eu iti recomand Vianu, deoarece la Sava nu este decat o clasa extrem de buna si restul fac ore din doua in doua zile.si nu poti fii sigura daca intrii in clasa aia buna, mai bine nu risti!

| aranara a răspuns:

Am prieteni in Vianu si in Sava si pot sa-ti spun clar ca Vianu e mai ok din punctul de vedere al distractiei. ^_^