| colorfullbubble a întrebat:

Am monitor ag neovo cu boxe integrate cum fac sa se auda la el? ps am windows 7. funda

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Trebuie sa aiba un cablu stereo cu 2 jakuri la capete prin care sa ai aplici sunetul.la monitor cauta pe laterala sau sub el o gaura de mufa ca la mufa de la sunet din computer si acolo introduci o mufa jak indentica cu cea de la boxele ce le bagi in comp, apoi capatul celalalt al introduci in locul jakului boxelor.Succes insa se aude mizerabil si vei renunta curand.