| anonim_4396 a întrebat:

Am un monitor cu boxe incorporate dar nu stiu cum sa fac sa mearga sa se auda sunetul la ele(am boxe normale la pc si cand le scot ar trebui sa se auda la boxele din monitor, asa-i? )

cum sa le fac sa mearga?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fa asa : clic dreapta pe iconita de sunet, clic dispozitive de redare, alege boxa de la monitor, clic OK, daca nu merge mergi mai departe si seteaza boxa : dispozitiv de redare implicit! PS:sa fie conectat monitorul! Bafta!