| anonim_4396 a întrebat:

Am multe cosuri pe fata.sa ma duc la dermatolog sau sa ma consult de pe net?

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Du-te mai bine la dermatolog, el este in domeniu si o sa stie ce sa-ti faca.

| Spufff :x a răspuns:

Du`te la un dermatolog love struck. e mai bine. iti v-a spune acolo ce tratamente sa iei...cum sa-ti ingrijesti pielea., ce cmere sa aplici. sa nu incerci de pe internet. plus ca sunt f scumpe si nu prea sunt asa de "stralucite". Poti folosi si Zineryt de la farmacie. e bun blushinglove struck.bafta love struck

| Andutsaa a răspuns:

Nu rezolva nimic dermatologul :-j... o sa iti dea mi si mi si mi de creme si toate prostiile care nu sunt bune la nimic.Eu am fost si mi-a dat o crema de la care mi-au aparut mai multe cosuri.Iti recomand FAVIDERM e pentru cosuri, ten si puncte negre.Eu o folosesc si e foarte buna.

http://images.google.ro/......tp?/imgres (aceasta este crema, mai sunt si altele de aceea ti-am pus poza)

Bafta, ceau :*>:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine e pe viu.