| barosanu69 a întrebat:

Cat costa un consult la dermatolog pentru niste probleme cu cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu costă nimic.
Trebuie să iei bilet de trimitere catre dermatologie de la medicul de familie și după te duci la dermatolog cu biletul de la medicul de familie.
Eventual va trebui sa ai bani pentru a cumpăra ce îți va zice la dermatologie.
Baftă!

| NicoleEazi a răspuns:

Nimic daca iei bilet de trimitere de la medicul de familie, daca mergi la privat vei plati consultatia, poate reusesc sa te ajut eu cu niste sfaturi sa scapi de problema.

| HugeHulk a răspuns:

Daca mergi la stat cu bilet de trimitere gratis, dar va dura ceva. Daca vrei la privat, eu am platit cam 100 de lei/consultatie in medie, plus tratamentul care a fost lejer vreo 400 de lei. Costa mult tratamentul la dermato, sa fii pregatit sa dai o caruta de bani. Bine, asta a fost in Timisoara, nu stiu, poate la tine e mai scump/ieftin.

| RRoberto2018 a răspuns:

Nu-ti bate capul cu costurile!
Mergi la medicul de familie si spune-i problema ta! O sa iti dea bilet de trimitere la dermatolog( daca va considera ca e necesar) si te duci fara bani.
De bani vei avea nevoie doar daca vrei sa mergi la un cabinet privat( va trebui sa cauti unu si sa-ti faci o programarare si iti va spune si cat costa.
Nu-ti cheltui banii pe cosuri pentru ca vor disparea singure, fara tratamente. happy

| barosanu69 explică (pentru RRoberto2018):

Frate de 3 ani nu le mai suport. am tot zis sa astept ca o sa dispara dar degeaba.