| mssanonima a întrebat:

Am nasul mare, si pe langa am si o alunita aproape in varful nasuluicrying. Ce as putea face? Cum sa ma frizez sa nu mai para asa mare? Dati-mi niste sfaturi, va rog!

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incerca o operatie estetica sau ia cateva sfaturi de ma o cosmeticiana buna

| marsy a răspuns:

In primul rind avind nasul mare se recomanda bretonul. pn a nu iesi in evidenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati parul ling sa creasca pina peste ochi o sa fie bine

| chr_7518 a răspuns:

Din pacate nu cred ca ai ce face. Singura sansa cred ca este o operatie estetica.