| Alexalice10 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am un iPad 2 si ca sa descarc aplicatii imi trebuie un Apple ID. Eu mi-am făcut unul si mergea foarte bine, dar acum când încerc sa descarc aplicatii imi apare un mesaj ca parola sau ID ul sunt incorecte. Le-am scris cred ca de 100 de ori si sunt sigura ca sunt corecte. Poate sa mă ajute cineva? Voi ati patit asta?

Răspuns Câştigător
| CarmenElenaa a răspuns:

Si eu am patit. a trebui sa imi fac alt cont mie una mi-a schimbat cineva parola. poate si tie la fel happy

1 răspuns:
| doinaizman a răspuns:

Da am avut si eu astfel de problema si e din cauza ca sunt infractori care-ti fura parola