| qKz09 a întrebat:

Buna TPU am si eoh o intrebare am un ipad si ca sa descarc aplicatii imi trebuie apple id si am facut da imi cere date despre card visa sau mastercard si n-am car cum pot sa fac sa descarc aplicatii si jocuri plz fundita

3 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Datele importante pentru ei sunt marcate.de ex cu o stelutzahappy nu trebuie sa le comletezi pe tote dac nu doresti

| Anablondyi a răspuns:

Incearca sa- l repornesti sau altceva pentru ca trebuie sa mearga.eu vb de pe ipad acum si il am de ceva timp.la minea mers f siplu

| qKz09 explică:

Am incercat si fara sa le completez si nu a mers