| alex13king a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cand apare twilight ultima parte? VOT+FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking dawn apare pe data de 18 Noembrie
de abia asteptt love struck; x

4 răspunsuri:
| julka a răspuns:

Ultimul film din seria Twilight va avea doua parti: prima parte va avea premierea in 18 noiembrie 2011, iar a doua in 16 noiembrie 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bella_8777 Soarele de la Miezul Noptii NU etse un film! Este o carte care NU a fost publicat oficial de S.M. ci de un hacker nesimtit care i-a furat 12 cap si le-e pus pe net, iar din cauza lui Stephenie nu va mai publica Midnight Sun pana nu se stie cand. Poate nici odata...sad Cea/l care a pus intrebarea s-a referit la Zori de Zi part 1, dar nah...trebuia si tu sa te legi de el/ea cand nici macar nu sti despre ce e vorba!

| ShanixRRS a răspuns:

Filmul apare in 18 noiembrie 2011 la cinematografe dar pe internet apare dupa cate va zile!

| Bella_8777 a răspuns:

Ultima parte? nu se stie! depinde la ce parte te referi! sunt 5 parti din twilight,amurg,luna noua,eclipsa,zori de zi,soare la miezul noptii,zori de zi nu a aparut inca, dar stiu cand se va da, pe 8 noiembrie!smugde soare la miezul noptii nu stiu!thinking