| sagetator a întrebat:

V-a placut Twilight-ul? cand apare ultima parte?

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Imi place pacat ca nu l-am vazut pe tot laughing

| Nobody_1210 a răspuns:

Breaking Dawn va fi impartit in doua, prima parte urmand sa aiba premiera in noiembrie 2011.

| Amylee_1318 a răspuns:

Primul a fost interesant, celelalte doua devin plictisitoare tare.Cred ca prin vara, daca nu ma insel big grin

| raluca0306 a răspuns:

Daa love struck a fost frumos.Prima parte din breaking dawn va aparea in 11 noiembrie si a doua parte in 2012.Si va mai fi inca o parte din categoria twilight,numita Midnight sun, dar nu se stie sigur, cred ca prin 2013 poate.
funda? plsbig grin