| SoMesAy a întrebat:

Am nevoie de ajutor.dau funda:am un LG kp501 si nu i se aprinde ecranu adica el se aprinde, se aude sunetul de pornit dar ecranu e negru si luminat..mentionez ca nu e spart displayul si ca am fost la service pentru ca aveam garantie si mi-a zis ca am stricat niste senzori din cauza transpiratiei...da nu sunt multumita de raspuns si nu cred ca e asta, a si mi-a taiat si garantia....si cred ca e ceva legat de resoftare..ma p[uteti ajuta sa-mi ziceti o parere sau o solutie.

1 răspuns:
| Dorika_Matac_1993 a răspuns:

E banda display-ului a zis bine ce a zis respectivul de la service dar era datoria lor sa til repare