| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Fani de Metin2 am o problema mare cat casa. M-am inregistrat am descarcat jocul acum mult timp in calculator mi-am facut alt cont daca il vreti BellaCapsunica si am incercat sa intru in joc, am ales serverul Pegasus CH4 si dupa mi-am scris usernameul si parola. Mi-a aparut acolo: Vei fii conectat la server si jos intrerupere(adica sa dau eu intrerupere) si dupa eroare la conectare la server si jos OK. Ce este de facut am nevoie de ajutor la toti prietenii mei le merge si numai mie nu. Ajutati-ma va rog. Dau fundita:X.

4 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Sterge metinul si descarca-l din nou.

| AlexTd77 a răspuns:

Inca nu iti merge?

| Bella_8777 a răspuns:

Garantezi ca va merge? Sper sa mearga.

| Bella_8777 a răspuns:

Batatie de joc! un raspuns mai bun, si care sa mearga! va rooooog...