| Elena1234456 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Unei prietene i-a fost blocata cartela de orange pentru ca a vorbit cu mine si a depasit cu un cent.Ma simt ingrozitor.De unde ii pot transfera un euro de pe o cartela de orange? Daca si-o reincarca, trebuie sa o reincarce cu 12 euro, altfel nu poate.Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cartela de orange sa imi trimita un euro? Raman datoare vanduta.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Intrebarea chiar este reala, ma jur. Cred ca o sa rog un coleg maine la scoala sa ma ajute happy.

| MariuZ a răspuns:

rolling on the floor faina metoda sa faci rost de credit pentru cateva mesaje! Bafta la gasit fraieri. Din 10 care pica - ai strans bani de vorbit pe luna asta!

Sau poate ma insel si esti atat de naiva incat sa crezi ca cineva o sa-ti trimita bani pe telefon.