| MaryAndMizore a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am o prietena(sunt fata)care i-am zis ca e rea si tot asa mai departe pentru ca nu mai aparea pe messinger si nu dorea sa vorbeasca cu mine.Va rog sa imi spuneti cum pot sa fac sa ma ierte. Dau funda + adaugare la prieteni+folositor+daca imi raspundeti la intrebari va dau funda (orce raspuns ati da dar sa fie si un pic folosotor)

Răspuns Câştigător
| bibyyy143 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau si ca erai nervoasa ca nu vroia sa vb cu tine si spune-i ca ai facut-o rea pentru ca este o prietena buna si tu erai suparata ca ea nu vroia sa vb cu tine...si cerei scuze fai o bratara a prietenie sau cumpara doua bratari la fel pe care sa le purtati numai voi doua. Si sa iti spun un secret si eu am avut cam aceeas problema ca a ta si am rezolvat-o cum tiam spus tie mai sus sa faci...

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai trebuie sa vb cu ea, ii spui ca iti pare rau, ca nu o sa se mai intanple si tot asa, si in plus e cam copilaroasa daca se supara din asa un motiv... Spune-i ca ii vei ramane datoare daca te iarta!

| adrianajollie a răspuns:

Pai uite propune`i sa va intalniti si intreab`o ce s`a intamplat de ce nu a mai vrut sa vorbiti. vezi care e motivul, daca nu exista unul( poate doar ti s`a parut ) apoi iti poti cere scuze si o intrebare daca vrea sa fiti prietene bune pentru ca vezi in ea o fata super de gasca, o prietena loiala, si vei incerca sa nu o dezamagesti... vezi tu ce iti mai vine pe moment sa-i zicihee hee
Funda?

| Cireașăăăă a răspuns:

Oricum tiam spus ca nu mai vb cu tine. iti spun dc altadata. pa! ( mi-am facut si eu cont pe TPU)