| Rule a întrebat:

Am nevoie de ajutorul la cineva care se pricepe in masini.Deci am o intrebare.Va iesi cumva mai convinabil,daca de cumparat o masina mai stricata,si apoi sa o repari, cumparind piese, sau sa o dai cu totul la piese, sa stringi bani.Sau sa cumperi una cu numere straine, si sa gasesti documente pe acest model de masina, de la alta, sa le cumperi si sa le pui ca ale tale.In concluzie vreau sa fac asa ca sa ma aleg cu o masina, pentru mine.Ce ati putea sfatui? Tind sa mentionez ca nu am un buget foarte mare.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Te-as sfatui sa iti achizitionezi niste bani 2000-2500 de euro si sa iti iei o masina cat de cat buna.

| Rule explică (pentru kar1GaNNN):

In asa situatii poti gasi maisi si mai bune decit de 2000 de euro.Ele doar pot necesita ceva reparatii