| Mirunyka a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes O sa ma mut si nu stiu in ce culoare sa imi varuiesc camera puppy dog eyes si vreau sa pun chestii pe pereti, in afara de postere, gen lyricsuri, quotes si alte chestii puppy dog eyes puteti sa imi dati poze cu camere? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| MascaDeCatifea a răspuns:

Heeii!
ai putea sa-ti faci toti peretii in culori diferite sau ai putea sai desenezi/pictezi happy

| ριтιкaa a răspuns:

Hei de ce vrei sa copii pe alti? De ce nu vrei sa iti faci camera cu propriile ideii? Incearca sa fii originalatongue