| anamariagabi a întrebat:

Am nevoie de idei originale pentru festivitatea de absolvire a liceului, toti vrem sa fie alt fel fata de ceilalti ani incare erau prezente nelipsitele robe negre, un buchet de flori pentru diriginte, un scurt discurs din partea clasei si niste poze derulate pe un monitor. Ma puteti ajuta cu alte idei inedite?

1 răspuns:
| Cherry94 a răspuns:

Puteti face ultimul clopotel, in clasa sa faceti un "mini-banchet" unde invitati profesorii dragi, serviti sucuri, faceti poze, diapozitive powerpoint din excursii etc.