| master77 a întrebat:

Am nevoie de niste idei de cadouri pentru majoratul unei fete(frumoase). Suntem prieteni buni, chiar daca ne intalnim mai rar povestim multe, vreau ceva mai special dar sa nu fie prea scump sau ceva funny.

1 răspuns:
| GenesisXD a răspuns:

Pai daca sunteti DOAR prieteni buni atunci ma gandeam la un colaj (asta daca stii ceva informatica, ori cauti pe net modele)-sa contina momentele voastre frumoase petrecute impreuna+ceva scris din sufulet, sa stie ca o pentru tine e speciala- si il poti plastifia (colajul), ar fi dragut pus pe perete. Ori un accesoriu (bijiterie, esarfa etc.) Bafta la cumparaturi.