| niciodataimportanta a întrebat:

Am nevoie de niste idei de nume pentru facebook, ma cheama Loredana dar fara "loredana lory" sau ceva de genul. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cel mai simplu: Numele si Prenumele! Fara ''papusika'' frumushika'' etc.

| PedoBarbie a răspuns:

Ideal e să îți pui numele adevărat complet de exemplu Icsulescu Cutărescu sau cum te cheamă în cazul tău Popescu(sau care e numele tău de familie) Loredana.

| niciodataimportanta explică:

Ma cheama "Sbenghea" e un nume ciudat si mi-e frica sa nu rada cineva de mine sad