| Lorry14 a întrebat:

Buna big grin Vreau si eu niste nume mai specialebatting eyelashes pentru mess, ma cheama Loryhappy

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Loree
Lorenaa
Si uite baga tu id meu ko sa iti dau eu ceva ca pe TPU nu merg puse astept :* bubble_gum170
Fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna...
un nume special poti sa il creezi tu singurabig hug
de exemplu
pune initialele celor mai buni prieteni si initiala numelui tau.
pot sa iti pui char numele
intotdeauna numele cuiva este special.
poti sa iti pui porecle mai deosebite nu lore vine de la lory si in loc de y pui e nu e mare scofala.
poate cand erai mica mama ta iti punea porecle poti sa le pui pe acelea daca nu sunt jenante.
un nume special nu inseamna porecle inseamna ceva care pentru tine este ceva"magic" care va ramane in inima ta pentru totdeauna.
multa bafta in continuarewinking
o zi buna!big grin

| LoveSelena a răspuns:

Lory_Lilly
Lorily

| sw33taly a răspuns:

LoRrY_Sw33t14
lorenna_dulcik
piinklore
lory_scumpik
magic_girl.lore
lory_only_girl14

Funda?big grinbig grin