| Alx_Alexandra_2000 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri. In curand voi merge la aniversarea unui baiat(15 ani) care este foarte special pentru mine happy si trebuie sa-i iau cadou, logic, insa problema este ca nu stiu ce sa ii iau. Aveti idei? Baietii, ce v-ati dori? Sa va spun despre el: uraste fotbalul, asculta rap si ii place albastrul (sper sa va ajute). So HELP me! Dau fundita! happy

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai putea sa-i cumeri un album de rap...
Sau o sapca de rapper.
Eventual un lantisor/medalion, sau chiar un tricou cu mesaj tot d-ala cu mesaje din melodii rap, doar ca trebuie sa cauti de la cantaretul lui preferat, daca lui ii place Cedry2k nu poti sa-i iei tricou de la El Nino, nu de alta, dar nu va mai avea aceeasi atractie fata de el.

| NH4OH a răspuns:

I-ai un tricou cu un mesaj sau o ilustrație haioasă pe el și nu mai știu.