| Muhteşem a întrebat:

HELP! Am o prietena care vrea sa-i faca un cadou iubitului ei, dar nu are nici o idee, voi ce idei aveti, ce si-ar dori un barbat/baiat/? (sa nu fie cine stie ce, un cadou modest) FUNDA

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Ori o bratara personalizata cu numele lui, ori un parfum de la Avon sau ma rog de altundeva, ori o minge de footbal, sau un tricou cu jucatorul lui preferat, un lant, un inel, ceva ce isi doreste, ceva ce are nevoie, o ciocolata, o intalnire, o plimbare prin parc, ceva frumos.sau romantic FUNDA?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un after shave, adidasi sau niste blugi cool.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Uite eu ce idee am :
- sa-i faca o scrisoare [ declaratie ] sa-i scrie ce mult il iubeste... iar la sfarsit sa`si lase amprenta buzelor pe scrisoare.

| EuEduard a răspuns:

Pai depinde si de baiat. De ex. ii poate lua o perinuta cu "I Love You" sau poate ceva simblolic dar depinde si in ce suma se incadreaza... Sporwinking

| SweetySweet a răspuns:

O poză cu ei 2, frumos inrămată... sau o poza cu ea singura sau cu el. Sau o diplomă de cel mai bun iubit :*

| Teo_1033 a răspuns:

Un parfum...
o obluza...
lantzsmug
bratara...
sau pur si simplu ii spune ca il iubeste...

oricum bafta:*