| iuliazh a întrebat:

Am nevoie de o părere, am 1, 65 m și 65 kilograme la aproape 16 ani. Cât credeți că ar trebui să slăbesc? Chiar nu-mi place deloc...

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Atunci ești perfecta așa cum ești! Și nu lasă pe nimeni sa te facă să crezi altceva!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 1.65m ar trebui sa ai maxim 55kg!
Asadar ar trebui sa scapi de cel putin 10kg care sunt in plus, pentru inaltimea si varsta ta.

| iuliazh explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, însă este greu să slăbesc 10 kg, fiindcă recunosc că încă sunt copil, eu am cerut să mi se spună moduri de a slăbi, deoarece și eu știu că sunt peste cât ar trebui să am!

| Violleta2022 a răspuns (pentru iuliazh):

Moduri de a slabi:
_ alergat zilnic cativa 4-5km
- elimina din hrana ta zilnica: painea, pastele fainoase, cerealele, pizza, cartofii prajiti, dulciurile si sucurile.

Daca esti ambitioasa si vrei sa arati bine, atunci poti sa elimini macar ce ti-a scris sus si poti pierde 2-3 kg pe luna.

| Hyperion7 a răspuns:

Ești perfect așa cum ești! Oricum încă ești în creștere, nu vad sensul sa slăbești, părerea mea

| iuliazh explică (pentru Hyperion7):

Sunt fată, nu băiat, la băieți nu se observă fiindcă oasele cântăresc mai mult, la fete da, cel puțin la mine...

| iuliazh explică (pentru Hyperion7):

și de crescut, nu cred că voi mai crește prea mult

| Hyperion7 a răspuns (pentru iuliazh):

Atunci ești perfecta așa cum ești! Și nu lasă pe nimeni sa te facă să crezi altceva!