| Amy_3937 a întrebat:

Am nevoie de o parere: ce redeti ca s-ar intampla daca un vampir ar nusca un alt vampir?

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Nu patesc nimic amandoi doar bea sange unu de la altu. sper ca te-am ajutat si sa stii ca sunt foarte sigura de ce zicc. succes fundita?

5 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

Vampirul celalalt se infecteazalaughing presupun. De unde vrei sa stiu?

| ionut1369 a răspuns:

Cel muscat s-ar supara si nu ar mai vorbi cu celalaltbig grin

| Mirel_1372 a răspuns:

In calitate de vampir iti pot da un raspuns sigur... cel muscat moare din cauza hemoragiei laughing) mai amy cand o sa vezi vreun vampir anuntane si pe noi laughing pune intrebarile astea celor care au inventat fiintele astea mitice gen... J.R.R. Tolkien laughing

| rolly3342 a răspuns:

Chia credeti in vampiri(?) e ca si cand un sarpe ar musca alt sarpe.ce s-ar intampla? vampiri canibali, auzi tu la ei...laughing

| Amy_3937 explică:

HEI! oamenii nu trebuie sa se limiteze la cea ce exista sau nu! pot sa vad vampiri daca vreau, pot sa fiu vampir daca veau (fara sa beau sangelaughing ) e alegerea mea sa vad ce vreau eu sa vad! si nu ma puteti influenta! am pus o simpla intrebare din pura curiozitate! si nu trebuie sa ma judecati!