| Diancika a întrebat:

Am nevoie de o scrisoare unui prieten care este racit, si as vrea sa ma ajutati cu citeva sfaturi de insanatosiree.....va multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| alexutza071 a răspuns:

Buna! pai ai putea sa-i spui ceva de genul: ^Stai in casa, la caldura, uitandu-te la televizor si sa bei mult ceai cald cu lamaie.Fa o baie calda si apoi culca-te.^ Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| nicoleee30 a răspuns:

Spune-i chestii de genul : Ia-ti medicamentele, bea supa de pui si mult ceai! Odihneste-te si dormi cat mai mult! Vreau sa te faci cat mai repede bine, pentru ca mi dor sa petrecem timp impreuna si sa te revad! happy