| TheCoon a întrebat:

Am nevoie de parerea unor oameni(baieti) priceputi in ale fotbalului:). De ce anume mai e nevoie la acest blog? Va rog sa va uitati si sa votati la sondaje, daca nu trimiteti mai departe.Suntem un grup de iubitori ai fotbalului care vrem sa promovam ideea de fotbal si nu scandaluri.Doar jocul in sine.
http://www.fotbal-faqs.blogspot.com/

1 răspuns:
| Twix a răspuns:

Nu ar trebui sa scrie atat de mult despre torres e plictisitor.in locul scrisului de pe prima pagina bagati niste stiri. faceti o categorii cu clasamentul din Romania. o categorie cu echipele din campionat si la fiecare cate ceva despre echipa, poze, si noutati din echipa respectiva