| LiLMoRe a întrebat:

Am nevoie de pareri...sunt in clasa a 8-a asa ca nu am prea mult timp pentru pasiunile mele. Vreau sa devin dj.stiu ca este mult de munca.insa cred ca am mult talent happy. Vreau doar sa stiu ce ar fi mai potrivit : sa imi iau 2 cd playere si un mixer ( tot echipamentul de preferabil foarte ieftin) sau un controller pentru ca este muult mai ieftin.In concluzie intrebarea mea este : Exista vreo diferenta intre 2 cd playere si un mixer ( de 2 canale) si un controller (de exemplu behringer 3000) in afara de conexiunea.(calculator/cd)

2 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Iti spun de pe acum nu-ti lua mixere! pentru ca iti fac taota treaba in locul tau te-as sugera sa incepu usor cu softuri si dupa cu mixere happy

| Tabba a răspuns:

Cumpara-ti un controller, cu el vei putea invata multe si vei putea acumula experienta. Dupa ce vei avea un bagaj de cunostinte, cu siguranta ca nu iti vei cumpara cd playere si mixer ieftin, asa ca, eu cred ca e mai potrivit un controller pentru inceput.