| LaLii a întrebat:

Am nevoie de site-uri cu cele mai frumoase peisaje ( Iarna) cat mai repede, cine da are >fundabig grin

4 răspunsuri:
| cccp_4613 a răspuns:

Un peisaj tio-l dau eu?

| insanityana a răspuns:

Top10.romportal.ro, www.yuppy.ro, www.pgl.ro, www.wall-street.ro, anti-plictiseala.roiv.net, meritavizitat.wordpress.com, travel.descopera.ro, travel.descopera.ro, foto.astazi.ro, alexandra900.sunphoto.ro/peisaje, www.destinatiieuropene.ro, inca ceva frumos pentru tine:) www.efectespeciale.ro. enjoy