| Withurlove a întrebat:

Am nevoie de statusuri. Cele mai multe si mai cool fundita

Răspuns Câştigător
| ArT_2528 a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Si viata e roz daca ai un creion bun.

Mai bine lasaoh go on Fa`te ca nu`ti pasa!

Lumea din jur mereu bârfeşte! Nu proceda la fel. Arată`le că tu ai trecut de acest nivel. Fii mai atent la ce scoţi pe gurăă!

Alunga tacerea si cere`mi ce vrei, dar stinge durerea din ochii mei!

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a oh go on

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

De la capat o iau, dar acum stiu ce vreau!:X

Daca pentru un timp credeai c`o vei distruge, uite`te dupa zambeste si mai dulce!

Let the rain wash away all the pain of yesterday!

Visez la o lume noua! day dreaming

N`am impresii`n cap! Nu sunt figuranta! Si daca esti cumva de alta parere.Chiar nu ma intereseaza punctu tau de vedere!

Fara regrete sau alte sentimente

Toate t*rfele se cred importante in ziua de azibatting eyelashes

Dar roata s`a intors cum se intoarce mereu acum pentru mine e simplu pentru tine`i mai greu.

Daca c*rvele ar fi fosforescente…atunci Bucurestiu` ar fi Las Vegas…

°•×●Gasca`i adunata.nimic nu s`a schimbat. / in chefuri si in fite o tinem ne`ncetat... tatuaje noi, inele si cercei, stam doar pe MTV si nu ne pasa ce zic Ei...°•×

Esti paralela!winking

Sa taci cand vb eu, nu imi place sa minti cand mint si eu, nu´mi place sa spui " pa " asta e replica mea!

love struck I got reasons to live all the time Everyday smiling up to the sky love struck
Greu, si stii ca am dreptate, am tinut capul sus si am mers mai departe.Nu ma intereseaza ce crezi despre mine, inainte sa spui ceva, uita`te la tine!

ZâmbeTu` meu fals, se pisă pe zâmbetele voastre perverse; x

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Destinul amesteca cartile, iar noi jucam

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!

Crezi ca totu`i roz, da` de fapt totu` e intunecat, nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat.
• Şi toate îşi au un rost în viaţă, toate clipele frumoase la momentul potrivit.

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu, fericita ca un copil care inalta un zmeu; x

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara. am gresit si am iertat. Si n`ar fi prima oara. Am invatat sa mint. Sa ma ascund dupa cuvinte. Am invatat sa tac si sa fiu mereu cuminte.

Deasupra lumii De Ce Imi Spui k Iubesti? Cand Tot Ce Faci e Sa Ranesti? Nu Te Mai Crede Prea Banal, Povestea e La Final, Prea Tarziu Sa-ti Ceri Iertare, Stiu Regreti Si Stiu k Doare.

ღ~ Cum sa mai cred in minuni. Cand mi-ai spus numai minciuni. Vorbele tale frumoase. Au fost dulci dar erau falseee! ღ♥ღ

Foarte bine din partea mea. N’ ai decat s`o alegi pe ea!winking

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare, ai pierdut tot pe greseala ta. Nu regret ca n`am ce regreta!

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine!winking

Visez la o lume in care tu nu existi!winking

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Tot el mi-a spus ca nimeni n`o sa stie Suntem ca ultimele piese dintr`un puzzle de 1000 Si-am inteles atunci in stilul lui discret /direct Ca suntem atat de diferiti,dar ne completam perfect

○ Smile because life is short, Smile because we're together, Smile as we'll see after a long time, Smile because we will be happy, Smile because I'll never leave you, Smile because I love you[!] •.s te ingor dar nu pot! e ca si cum i`as sp inimii mele!

• O persoana desteapta... zambeste, tace si... TE FACE

1 răspuns:
| cenusareasa a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic…si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi mai trebuia.

Caracteru’ omenesc te lasă des fară cuvinte…

Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar.

Nu suport pesoanele cu 2 feţe!
Niciodată nu reuşesc să mă decid pe care din ele să o plesnesc!

Revino-ţi în fire! E o linie foarte subţire între indiferenţă şi nesimţire!

Dupa o înfrangere, înveţi cum să joci mai bine!

#Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente. ♥