| ЛенКа a întrebat:

Am nevoie de un ajutor, e ziua pretenului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac ajutati`ma va rog

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Fiecare om e diferit.
Daca mi-e mi-ar placea ceva anume, asta nu insemna neaparat ca i-ar placea si lui.
Nu cred ca are relevanta parerea utilizatorilor, il cunosti mai bine, trebuie sti ce i place si ce nu!

| drogh a răspuns:

Gandeste-te la ce ii convine/place. Poate are niste lucruri pe care si le doreste,dar depinde si de suma pe care o detii in buzunar. Gen: carte,tricou, ceas, rechizite scolare, un album foto unde sa isi puna toate amintirile, un cd cu muzica, etc.

| andru10best a răspuns:

O carte motivationala sau una despre pasiunea lui.
Sau ma gandesc ca prietenul tau ar trebui sa fie pasionat de ceva anume, ar trebui sa viseze cu ochii deschisi la ceva care i se pare cam imposibil de atins. Mi se pare super daca ai putea sa ii cumperi ceva legat de un vis al lui (un vis in care multi nu cred). De exemplu, cea mai buna prietena a mea visa sa calatoreasca in toata lumea si i-am cumparat un atlas imens (80 cm pe 130 cm) care sa fie punctul de plecare catre visul ei. A fost foarte impresionata si incantata.
Sper sa gasesti solutia cea mai buna si sa fiti fericiti. La multi ani!

| georgeta27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas,o camasa, un tricou, un parfum, o cana cu numele lui, o diploma pentry cel mai bun prieten sau ii poti comanda un tort. sper ca te-am ajutat.