| Borsa_Larisa_1997 a întrebat:

am nevoie de ajutor. In scurt timp, va fi ziua iubitului meu, va implini 21 de ani, si nu stiu ce cadou i-as putea cumpara.Suntem impreuna de un an si jumatate iar anul trecut i-am cumparat o bratara de argint. Lantisor are. si eu am ramas in pana de idei. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AleeMtf a răspuns:

In primul rand la multi ani :*, pai. ai putea incerca sa faci ceva facut de tine, avand in vedere ca sunteti de un an jumatate ma gandesc ca aveti multe amintiri impreuna si ai putea face multe biletele cu intamplarile voastre din acest an jumatate legate cu o fundita si inca ceva cumparat langa, eu cred ca ar aprecia mai mult facut ceva de manutele tale si mai ales ceva cu amintiri, i-ai demonstra cat de mult il iubesti ca n-ai uitat nimic din ce s-a intamplat gen (cand v-ati cunoscut, cand v-ati combinat, cand ati facut poate dragoste, zic si eu, cand ati iesit nu stiu undeva si s-a intamplat ceva nume) se intampla multe intr-un an jumate :3, si sa-i cumperi ceva ai putea sa-i iei un inel daca ai zis ca are bratara si lantisor, sau o camasa, tricou, tu stii ce poarta el mai mult. o curea hermes poate. :* succes. (scuze daca am scris ceva gresit, sunt foarte adomita)

| Johanna7 a răspuns (pentru AleeMtf):

Sunt de acord cu tine! Gestul conteaza. Nu trebuie sa-i cumperi cuiva cel mai scump cadou doar ca sa-i demonstrezi ca tii la el. Ceva facut de mana e foarte dragut si original! happy

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
O cină şi o seară petrecută în doi happy
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camasa, un tricou, un parfum de barbati, un ceas de mana si un calduros la multi ani big grin.

| georgeta27 a răspuns:

Un parfum, o camasa, un tricou, un breloc cu numele lui

| ovygava a răspuns:

O bricheta mai deosebita (daca este fumator) happy sau un ceas de mana.